Výjimečný byt 2+kk v centru Prahy – Na hrádku

Popis nemovitosti

Adresa Na hrádku 1715/8, 128 00 Praha 2 - Nové Město
Rozloha bytu 50 m2
Cena CZK 7 000 000
Stav objektu Velmi dobrý
Půdorys nemovitosti
Prodáno

Zájemcům o bydlení či investici v jedinečné lokalitě Nového města nabízíme ke koupi bytovou jednotku o dispozici 2+kk (2+1) situovanou v přízemí cihlového bytového domu. Nově vybudovaná bytová jednotka (rok 2019) je v perfektním stavu. Dispozice nabízí praktickou vstupní předsíň, kde je dostatek prostoru pro velkou šatní skříň a také vstup do hezké, elegantní koupelny s umyvadlem, WC, sprchovým koutem. Z předsíně je pak vstup do obývacího pokoje a dále pak na jedné straně do kuchyně a na straně druhé do ložnice. Vše je nově, účelně a kvalitně vybaveno a nový majitel tak může nemovitost okamžitě začít využívat.

Aktuálně se v domě dokončuje vestavba nových podkrovních jednotek. To přináší několik zásadních benefitů: v rámci rekonstrukce byla zhotovena nová střecha a mimo jiné dojde k výměně vchodových dveří a také k renovaci interiérových prostor v domě. Ekonomickým přínosem je navýšení plateb do fondu oprav SVJ z nově vzniklých jednotek. Suterénní prostory se plánují taktéž rekonstruovat. Majiteli bytu poté připadne nová sklepní kóje o velmi zajímavé velikosti cca 4m2.

Dalším podstatným pozitivem je podíl na výnosu z pronájmu jednotky-veterinární ordinace, sídlící v budově. Budoucí majitel se může těšit na bonusový příjem ve výši cca 20.000,- Kč za rok.

Zásadní devizou této nabídky je lokalita, kde jednotku naleznete. Jedná se o opravdové centrum Prahy. V pěší dostupnosti od bytu se nalézá Karlovo náměstí i náplavka na Rašínově nábřeží. Tramvajová zastávka „Botanická zahrada“ i stanice metra „Karlovo náměstí“ zabezpečují naprosto komfortní dostupnost kamkoli si přejete.
Prohlídkové dny jsou plánovány na 10. 12. 2021. V případě zájmu o více informací a domluvení konkrétního termínu prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Technické parametry

StavbaCihla
Umístění objektuCentrum obce
Podlaží1

Mapa

Kontakt

Neváhejte se na mne obrátit

Jan Kratochvíl

Certifikovaný makléř dle ISO normy
ballonIcon

RE/MAX G8 Reality 2
Kleinerova 1466
272 01 Kladno

IČO: 86941151

IČO: CZ8906061087

Zkušenosti

starstarstarstarstarstar

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024Platinum ClubPlatinum

Reference potěší

Mám zájem o nemovitost

Zanechte mi na sebe kontakt, brzy se vám ozvu

    *povinné údaje

    Odesláním zprávy berete na vědomí zpracování osobních údajů