Byt 2+1 v rodinném domě, Lány

Popis nemovitosti

Adresa Za Školou 270, 270 61 Lány
Rozloha bytu 56 m2
Cena CZK 4 500 000
Energetická náročnost G
Stav objektu Dobrý
Půdorys nemovitosti
Nově v nabídce

V exkluzivním zastoupení nabízíme ke koupi ideální 1/2 rodinného domu, které odpovídá byt 2+1 s terasou situovaný ve 2. nadzemním podlaží. Rodinný dům leží ve výjimečné lokalitě středočeských Lán. Pokud hledáte klidné prostředí, dostatek prostoru a možnost si výhledově upravit bydlení k obrazu svému, je tato nabídka přesně pro vás.

Dům na pozemku o celkové velikosti 598m² má čtvercový půdorys a je celkově podsklepen. Současná dispozice nabízí dvě jednotky (ve 2 podlažích) o dispozici 2+1. Předmětem prodeje je tedy podíl ideální 1/2 na nemovitosti. Kromě jednotky v 2. nadzemním podlaží je k výlučnému užívání budoucího majitele určena i půda, která skýtá další potenciál a také část pěkné zahrady. Na pozemek jsou dvě vjezdové brány, každý z majitelů bude mít k dispozici svůj vjezd. Rodinný dům má jeden vstup, přičemž přes verandu a chodbu je po vnitřních schodišti přístup do inzerovaného bytu. Alternativou může být zbudování venkovního schodiště na terasu a z ní vstup do jednotky.

Nemovitost je napojená na všechny inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace) a je ve slušném, udržovaném stavu.

V aktuální době je víc než kdy jindy pozitivní, že majitelé instalovali před cca 2 roky nový plynový kondenzační kotel. Spolu s plastovými okny to přináší rozumné náklady na provoz celého domu. Zajímavou alternativou k vytápění může být také využití kotle na tuhá paliva, který je možné umístit v suterénu, případně i instalace krbových kamen přímo v domě. Stavební úpravy je možné realizovat po domluvě s vlastníkem druhé ideální 1/2 nemovitosti.

Na pozemku je také další stavba-garáž, tu je možné využít jak pro parkování auta, tak i jako dílnu či prostor pro uložení všeho co je třeba a další menší stavby (kůlna apod.), které by bylo možné bez problému odstranit.

Zásadním benefitem nabídky je lokalita. Lány patří mezi nejoblíbenější lokality k životu a to naprosto právem. Nabízí dostatečnou občanskou vybavenost, např. do školy to budou mít školáci klidnou ulicí 250m. Dominantou obce je zámek Lány s přilehlou oborou. Nejbližší okolí nabízí bezpočet možností k turistice a zájemci o jízdu na kole se napojí na nejbližší cyklostezku téměř hned u domu.

CHKO Křivoklátsko je plné zajímavých míst a jeho poznávání budoucí majitele bude určitě dlouho bavit.

Doprava do Prahy je velmi dobrá. Můžete využít jak přímý spoj na Zličín (zastávka je minutu od domu), či blízký nájezd na D6.

V případě zájmu o více informací či domluvení konkrétního termínu prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás.

Technické parametry

StavbaSmíšená
Umístění objektuCentrum obce
Podlaží2

Mapa

Kontakt

Neváhejte se na mne obrátit

Jan Kratochvíl

Certifikovaný makléř dle ISO normy
ballonIcon

RE/MAX G8 Reality 2
Kleinerova 1466
272 01 Kladno

IČO: 86941151

IČO: CZ8906061087

Zkušenosti

starstarstarstarstarstar

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024Platinum ClubPlatinum

Reference potěší

Mám zájem o nemovitost

Zanechte mi na sebe kontakt, brzy se vám ozvu

    *povinné údaje

    Odesláním zprávy berete na vědomí zpracování osobních údajů