Kompletně zasíťovaný pozemek určený pro stavbu rodinného domu, Horní Bezděkova

Popis nemovitosti

Rozloha pozemku 1152 m2
Cena CZK 7 900 000
Půdorys nemovitosti
Nově v nabídce

Zájemcům o koupi pozemku ke stavbě rodinného domu nabízíme krásný rovinatý pozemek ideálního obdélníkového tvaru v žádané lokalitě Horní Bezděkov.

Pozemek je plně zasíťovaný (voda, plyn, elektřina, veřejná kanalizace) a připravený na stavbu Vašeho rodinného domu. Nachází se v klidné nové části obce, která je již z většiny zastavěna a zabydlena.

Dle územního plánu obce je pozemek situován ve venkovské smíšené zóně, která připouští 40% zastavěnost pozemku. Vedle stavby obytných prostor je zde možné zřídit i drobné podnikání.

Obec Horní Bezděkov je v současné době velmi žádanou lokalitou. Nachází se v malebném sousedství CHKO Křivoklátsko, v okolí si přijdou na své milovníci krásné přírody, cyklistiky i golfu. Obec je velmi dobře dostupná do Prahy (cca 20 min po D6, PID MHD na metro Zličín ve špičce každou půl hodinu), do Kladna (10 min) a Unhoště (5 min, město s veškerou občanskou vybaveností). Zastávka MHD je asi 200 m od pozemku.

Přímo v Horním Bezděkově se nachází obchod se smíšeným zbožím, do obce zaváží Rohlík, Košík i Tesco. V obci je dostupné skvělé pohostinství (Tyrolská hospůdka, Svárovská beseda, areál Botanika, Cook’s burgers) i sportovní vyžití (tenisová hřiště, Adventure Golf, golfový resort Botanika, wellness, lanové centrum a možnost vyjížděk na koních). V obci je dále obecní úřad, školka a Z-box (Zásilkovna). Další občanská vybavenost je pohodlně dostupná v sousedních obcích.

V případě zájmu o více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás.

Technické parametry

Mapa

Kontakt

Neváhejte se na mne obrátit

Jan Kratochvíl

Certifikovaný makléř dle ISO normy
ballonIcon

RE/MAX G8 Reality 2
Kleinerova 1466
272 01 Kladno

IČO: 86941151

IČO: CZ8906061087

Zkušenosti

starstarstarstarstarstar

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024Platinum ClubPlatinum

Reference potěší

Mám zájem o nemovitost

Zanechte mi na sebe kontakt, brzy se vám ozvu

    *povinné údaje

    Odesláním zprávy berete na vědomí zpracování osobních údajů